O Nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę niszowych marek perfumeryjnych: KAJAL PERFUMES PARIS, KINETIC PERFUMES BARCELONA, SPIRIT OF KINGS, ASTROPHIL & STELLA. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz współpracujemy z Perfumeriami w Polsce, Szwecji i krajach Bałtyckich.

KAJAL PERFUMES to dom perfumeryjny, który powstał z miłości do luksusowych zapachów. Firma jest zarejestrowana we Francji, tutaj perfumy są produkowane, natomiast cała koncepcja zrodziła się w Dubaju, gdzie mieści się główna siedziba.

Kajal czerpie inspirację ze świata orientu, stąd unikalny charakter zapachów. Nazwa marki pochodzi z arabskiego słowa "khajal", oznaczającego skromność, pokorę i życzliwość. Kompozycje tworzone są ze składników najwyższej jakości, w bardzo wysokim stężeniu. Wyróżniają się niesamowitą projekcją i trwałością. Flakony powstają we współpracy z firmami, które produkują opakowania dla światowych marek premium. 

PLACE DES LICES to francuska marka specjalizująca się w produkcji wyjątkowych i niepowtarzalnych perfum o wysokim stężeniu esencji, które powstają w stolicy aromatów, Grasse.

Produkty Place des Lices wyrażają autentyczny urok Lazurowego Wybrzeża dzięki zapachom inspirowanym wyrafinowaną atmosferą prowansalskiej tradycji. Marka stawia na delikatne receptury złożone z naturalnych składników najwyższej jakości, odpowiednie nawet dla skóry wrażliwej i nie testowanymi na zwierzętach.

Linia inspirowana cyganerią, czyli awangardowym stylem życia, oferuje szeroki wachlarz cudownych, eterycznych woni, na które składa się 16 wyjątkowych i starannie dobranych kompozycji. Kolekcja powstała w celu uczczenia XIX wiecznych artystów i ich poezji w formie wonnej podróży do historycznej krainy nad Morzem Śródziemnym, Prowansji.

Zapachy Place Del Lices pozbawione są parabenów, sztucznych barwników, składników pochodzenia zwierzęcego, SLS i SLES.​

KINETIC PERFUMES BARCELONA to niszowa, luksusowa marka perfumeryjna, której ambicją jest przenoszenie wspomnień i emocji na zapachy. Inspiracją do powstania linii perfum była kinetyka w wielowymiarowym znaczeniu tego słowa. Kinetyka to ruch i energia. Ruch i energia są wszędzie, otaczają nas i występują w wielu formach i wymiarach. Zapach, który nosimy i ruch jego cząsteczek wokół jest formą energii kinetycznej. Perfumy tak jak muzyka, malarstwo czy rzeźba emanują energią, która pobudza i stymuluje celebrowanie emocji. Kinetic Perfumes Barcelona zapachy kinetyczne z wyjątkowego punktu widzenia. Każdy z nich odpowiada innym emocjom i nastrojom, utrwalając cenne chwile warte zapamiętania. Tworzenie perfum to forma sztuki, opowiadanie historii za pomocą zapachów. 

SPIRIT OF KINGS to ekskluzywna, niszowa marka, która czerpie inspirację z wieloletniego dziedzictwa doskonałości artystycznej wspieranej przez angielski mecenat królewski. Maszerując w przyszłość pewnym krokiem Spirit of Kings stara się wzbogacić teraźniejszość. Przywołuje czarującą i legendarną przeszłość poprzez swoje nowoczesne kreacje, celebrując przy tym estetykę i historię europejskiego rzemiosła.

Kompozycje tworzone przez jednego z najwybitniejszych perfumiarzy – Christiana Provenzano a ich produkcja odbywa się w Hiszpanii.

ASTROPHIL & STELLA to historia miłosna prosto z Włoch. Kompozycje o niezwykłym charakterze, każda opowiadająca swoją niepowtarzalną, wyjątkową historię. Twórcami zapachów Astrophil & Stella są najwybitniejsi światowi perfumiarze. Charakteryzuje je przede wszystkim bardzo wysoka koncentracja, piękne, poręczne flakony oraz oryginalne opakowania a to wszystko zaprojektowane i wykonane ręcznie przez niezwykle utalentowanych włoskich projektantów.